Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Dokumenty wymagane do ponownej rejestracji jako bezrobotny
Statystyki graficzne

Dokumenty wymagane do ponownej rejestracji jako bezrobotny

Dokumenty niezbędne do ponownej rejestracji:

Jeżeli osoba ubiegająca się o zarejestrowanie jako bezrobotny była wcześniej zarejestrowana w rejestrze bezrobotnych ponowna rejestracja jako osoby bezrobotnej polega na dokonaniu uzupełnienia lub modyfikacji jej danych, istniejących w rejestrze bezrobotnych.

 W takiej sytuacji osoba ubiegająca się ponownie o zarejestrowanie  jako bezrobotna przedkłada powiatowemu urzędowi pracy dowód osobisty albo inny dokument tożsamości oraz dokumenty (ostatnie świadectwa pracy, zaświadczenia itp.) w celu uzupełnienia lub aktualizacji danych oraz ustalenia uprawnień do świadczeń.

 Jeżeli nie nastąpiła zmiana w danych przekazanych w trakcie ostatnich rejestracji osoba ubiegająca się o zarejestrowanie jako bezrobotny przedkłada do wglądu pracownika powiatowego urzędu pracy dowód osobisty albo inny dokument tożsamości wraz z oświadczeniem, że przekazane uprzednio dane nie uległy zmianie.

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:32:36)
Zredagowana przez: Rafał Mierzwiak (2013-06-12 11:39:44)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-nowasol.pl/strona/dokumenty-wymagane-do-ponownej-rejestracji-jako-bezrobotny/51