Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Dokumenty wymagane do ponownej rejestracji jako bezrobotny
Statystyki graficzne

Dokumenty wymagane do ponownej rejestracji jako bezrobotny

Dokumenty niezbędne do ponownej rejestracji (§8 ust. 2 Rozp I):

 

Jeżeli osoba ubiegająca się o zarejestrowanie jako bezrobotny była wcześniej zarejestrowana w rejestrze bezrobotnych ponowna rejestracja jako osoby bezrobotnej polega na dokonaniu uzupełnienia lub modyfikacji danych dotyczących osoby , istniejących w rejestrze bezrobotnych.

 

 Jeżeli nie nastąpiła zmiana w danych przekazanych w trakcie ostatniej rejestracji osoba ubiegająca się o zarejestrowanie jako bezrobotny przedkłada do wglądu pracownika powiatowego urzędu pracy dowód osobisty albo inny dokument tożsamości wraz z oświadczeniem, że przekazane uprzednio dane nie uległy zmianie.

 

 

 

Użyty skrót oznacza:

 

Rozp. I - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 12 listopada 2012 r. w sprawie  rejestracji  bezrobotnych i 

             poszukujących pracy ( Dz. U.  z  2012 r.   poz. 1299 )

 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:32:36)
Zredagowana przez: Czesława Kich (2015-03-07 23:17:22)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-nowasol.pl/strona/dokumenty-wymagane-do-ponownej-rejestracji-jako-bezrobotny/51